Sprawozdanie z przygotowań do PPLG 2022r.


I udało się nam dotrzeć z powrotem do domów w Lubinie. 
Przygotowania noclegów i miejsc postojowych IV Pielgrzymki Pieszej do Gietrzwałdu są prawie na finiszu. Jeszcze tylko nanieść korekty, które wynikły po spotkaniu z Wami. Są dwa miejsca w których nocowaliśmy wcześniej, ale teraz zajęte są przez naród Ukraiński . Udało się znaleźć zastępcze miejsce. Mamy również dodatkowe nowe miejscówki - wieść gminna o naszej Pielgrzymce przekracza pewne granice.
Zaufał nam również nowy biskup legnicki ks. Andrzej Siemieniewski, który umocnił nas modlitwą oraz opieczątkowanym glejtem. Bóg zapłać .
Dziękujemy raz jeszcze za spotkania i modlitwy, dziesiątki telefonów i sms ów do naszego sekretarza objazdowego Pawełka, szefa logistyki plakatowej i pielgrzymkowej Mirka, naszej maskotce Emilce, która zbierała słodkie nagrody i wyróżnienia oraz skromnemu Piotrkowi, który ino uczepił się kierownicy i nic więcej poza nią nie widział.
Zapraszamy do udziału w pielgrzymce oraz spotkaniu przed pielgrzymkowym 30 maja, po Mszy św. o godz 18,00 w kościele pw św. Wojciecha w Lubinie. ❤️