Aktualnie odmawiane Sztafety.


07.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 07 - 16.06.2024 r. przez ks. Michała Świąteckiego z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Orzechowie.

Przez pierwsze 9 dni zostaną odprawione Msze św. w intencji dusz w czyśćcu cierpiących a w 10 dniu za darczyńców: Mariola, Sławka, Beata, Kamila, Agnieszka. o wypełnienie sie woli Bożej w ich życiu i życiu ich rodziny.

Z Panem Bogiem i Maryją.

Łączmy się w modlitwie.

Dzień 1 

W dniu dzisiejszym odprawilem Msze swieta w intencji Dusz czysccowych o godz 10.00. W Uroczystosc Najswietszego Serca Jezusowego rozpoczalem kolejna Nowenne dziekuje za wspolna modlitwe
Dziekuje za pamiec zaufanie
oraz wsparcie w postaci tych intencji Bogu Niech beda dzieki ks.Michal

 

Dzień 2

Eucharystie sprawowalem w intencji Dusz czysccowych w dniu dzisiejszym o godz 8.30 

Blogoslawionej Niedzieli dla Calej Wspolnoty jednoczesnie dziekujac za wspolna modlitwe ks Michal

 

Dzień 3

A oto ide dzis droga calej ziemi; poznajcie wiec z calego swojego serca i cala swoja dusza, ze nie zawiodlo zadne slowo ze wszystkich dobrych slow, ktore mowil o was PAN, wasz Bog; wszystkie wam sie wypelnily, a nie zawiodlo zadne slowo.

Msza swieta w intencji Dusz czysccowych odprawiana dzis o godz 18.00 

Z Panem Bogiem dobrego wieczoru ks Michal 

 

Dzień 4

Bog nie zajmuje sie tym, zeby realizowac nasza koncepcje Boga. Bog jest po prostu prawdziwy, a to oznacza, ze stale przekracza nasza zdolnosc do zrozumienia Go. Bog jest jak sloneczny, jasny dzien, ktory mozemy dostrzec tylko poprzez wlasne doswiadczenie. Nikt nie moze zrozumiec Boga jedynie przez slowa innych ludzi.
Eucharystie sprawowalem w intencji Dusz czysccowych o godz 18.00
Z Panem Bogiem ks.Michal

 

Dzień 5

Nie troszczcie sie o nic, ale we wszystkim przez modlitwe i prosbe z dziekczynieniem niech wasze pragnienia beda znane Bogu. A pokoj Bozy, ktory przewyzsza wszelkie zrozumienie, bedzie strzegl waszych serc i mysli w Chrystusie Jezusie.
Msza swieta w intencji Dusz czysccowych odprawiana dzis o godz 18.00
Niech Pan Bog blogoslawi calej Wspolnocie i prowadzi bezpiecznie do Celu ks.Michal

 

Dzień 6.

Pan ma dla nas czas i czeka na rozmowe z nami w modlitwie. W prostocie, ktora nie utrudnia i nie komplikuje mozliwosci tego spotkania. I my jestesmy zaproszeni do takiej postawy.
Msza swieta w intencji Dusz czysccowych odprawiana dzis o godz 7.00
Lacze sie w modlitwie razem z cala pielgrzymujaca wspolnota
Ks.Michal

 

Dzień 7

Gdzie Bog jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu. Pracuj tak, jakby wszystko zalezalo od ciebie ale ufaj tak, jakby wszystko zalezalo od Boga.

Msza swieta w intencji Dusz czysccowych odprawiana dzis o godz 18.00 

Wielkie Bog zaplac za wspolna modlitwe ks Michal 

 

Dzień 8

Bog daje do zrozumienia ze pomimo naszej kruchosci jestesmy niezwykle wazni 

Eucharystie sprawowalem w dniu dzisiejszym w intencji Dusz czysccowych o godz 8.30 

Koronka do Bozego Milosierdzia polecam Wspolnote wszystkich pielgrzymow idacych do Gietrzwaldu ks.Michal 

 

07.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 07 - 16.06.2024 r. przez ks. Borysa Chilko. Msze Święte będą odprawiane w klasztorze ojców Dominikanów w Kijowie.

06.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 09 - 18.06.2024 r. przez ks. Tomasza Mierkiewicza posługującego w Parafii Chrystusa Króla Diecezja Kamińsko-Podolska ( Ukraina )

13.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 13 - 22.06.2024 r. przez ks. Marcina Rolę z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Grabówce.

17.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 17 - 26.06.2024 r. przez ks. Michała Świąteckiego z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Orzechowie.

20.06.2024

Sztafeta za dusze czyśćcowe.

Sztafeta za dusze czyśćcowe zostanie odprawiona w dniach 20 - 29.06.2024 r. przez ks. Krzysztofa Antczaka z Parafii Matki Bożej Królowej Świata w Grodysławicach.