I Różaniec Publiczny 10.09.20


Po raz pierwszy, 10 września 2020 r. we czwartek, wyszliśmy na ulice Lubina. aby modlić się na RÓŻAŃCU Publicznym. Inicjatorem wydarzenia jest Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi" założona przy parafii Narodzenia NMP. ❤️

Rozpoczęliśmy najwspanialszą ucztą jaką dał nam Jezus Chrystus, czyli Eucharystią. Ksiądz proboszcz Krzysztof Krzyżanowski, punktualnie o godz. 17:00 rozpoczął Mszę św. w kościele na Starym Lubinie. ✝️ W homilii wielokrotnie podkreślał rolę i moc wspólnego odmawiania publicznego różańca oraz intencję ochrony i obrony wszystkich dzieci poczętych i zabijanych w łonie matki. Na koniec udzielił nam specjalnego błogosławieństwa Bożego.

W grupie ok. 3️⃣0️⃣ osób, idąc powoli z różańcem w ręce, odmówiliśmy Tajemnice Bolesne Różańca Świętego. Na Rynku, przy figurze św. Michała Archanioła, dołączyło do nas jeszcze kilka osób. Śpiewaliśmy wspólnie pieśni maryjne a spotkanie zakończyliśmy Koronką do Miłosierdzia Bożego polecając dzisiejszą Intencję obrony życia Poczętego.

Najprawdopobnie, za dwa tygodnie spotkamy się tutaj ponownie na modlitwie różańcowej. Weź ze sobą różaniec, rodzinę i znajomych.